Režisér nového Predátora odhalil partu obětí na první fotce

- Krátké zprávy autor: Adam Homola

Nového Predátora už nic nezastaví. V pondělí začalo natáčení, ale režisér Shane Black byl naštěstí trochu sdílnější a dal nám víc než jen informaci o první klapce. Na svém Twitteru zveřejnil první fotku herců. Nikoliv z placu, jen z oficiálního focení v plné polní.

Zleva doprava tak vedle sebe stojí Sterling K. Brown, Trevante Rhodes, Boyd Holbrook, Olivia Munn a Keegan-Michael Key. Chlapec je Jacob Tremblay a ten klečící pán je Shane Black. Jde jen o část herců, ne kompletní sestavu a další tváře nám bude Black přestavovat v následujících měsících.

The Predator 2018 cast

O zápletce zatím pořád nic nevíme, jen si můžeme maximálně tak připomenout Blackovo dřívější popření spekulací, že by se měl film snad odehrávat ve městě. Společně s první fotkou herců tu máme také artwork samotného Predátora.

Black také na Twitter potvrdil, že The Predator nebude PG13, ale pořádné krvavé eRko. O záběry na vytrhávání páteří tak nejspíš ochuzeni nebudeme. Film se do kin dostane v únoru 2018.

Tagy: akční

Zdroje: Shane Black Twitter

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.