Universal posouvá Rychle a zběsile bez Vina Diesela na srpen 2019

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Studio Universal Pictures oznámilo, že nadcházející spin-off Rychle a zběsile s názvem Hobbs and Shaw dorazí později. Naštěstí jde pouze o týdenní posun, a ne o několik měsíců, či snad jeden rok, jak by si mohl leckdo myslet.

Jason Statham i Dwayne Johnson (ten především…) mají diáře narvané k prasknutí a zrovna Johnson velice brzy napochoduje na plac nového velkofilmu Jungle Cruise. Do toho musí ještě objíždět celý svět a promovat červencový Skyscraper, připravovat Jumanji 2 a asi tak pět dalších velkých filmů, nemluvě o jiných byznysových projektech.

Každopádně z původního 26. července 2019 se Hobbs and Shaw posunul na 2. srpen 2019. Film tak půjde přímo proti The New Mutants. Johnson se tak nejspíš na natáčení spin-offu vrhne hned po Jungle Cruise.

Připomeňme, že Hobbs and Shaw bude režírovat David Leitch (John Wick, Atomic Blonde, Deadpool 2) a scénář píše dlouholetý scénárista Rychle a zběsile Chris Morgan. Mezitím se někde vzadu pořád připravuje i regulérní Rychle a zběsile 9 s Vinem Dieselem, které by mělo mít premiéru na Velikonoce 2020.

Tagy: akční Rychle a zběsile

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.