Idris Elba se představuje jako hlavní záporák nového Rychle a zběsile

- Novinky autor: Adam Homola

Že bude nové Rychle a zběsile bez Vina Diesela víme už dlouho. Hlavními hrdiny budou tentokrát Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham, kteří budou bojovat proti hodně zajímavému záporákovi.

Vlastně toho o něm nevíme skoro nic: jmenuje se Brixton, „nikdy nebyl poražen“ a hraje ho Idris Elba. To je samo o sobě dostatečně lákavé. Nabízí se také otázka, zda bude Elba opravdu plnohodnotným záporákem od začátku do konce, nebo se k týmu nakonec přidá.

Ostatně stačí vzpomenout na Johnsona i Stathama – oba stáli na druhé straně barikády, jen aby se z nich stali víceméně kladní hrdinové a možná už i tahouni série. Oba pánové totiž dostali posvěcení a začínají si blbnout na vlastním písečku: ve vlastním Rychle a zběsile, s vlastním týmem a bez Dieslovým nekonečných řečí o rodině.

Nové Rychle a zběsile bude mít premiéru v květnu příštího roku a v kinech ho najdete pod názvem Hobbs & Shaw, pokud tedy český distributor nebude příliš kreativní.

hobbs and shaw idris elba brixton

zdroj: Instagram

Tagy: akční Rychle a zběsile

Zdroje: The Rock Instagram

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.