Britská rodinka zabijáků se v novém Rychle a zběsile rozroste o Deckardovu sestru

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Dwayne „The Rock“ Johnson na svém Instagramu zveřejnil další fotku z natáčení nového Rychle a Zběsile. Film se jménem Hobbs & Shaw nedávno představil hlavního záporáka a tentokrát ukazuje hlavní ženskou postavu.

Tu si střihne Vanessa Kirby, která ztvární Hattie Shaw – sestru Deckarda Shawa (Jason Statham). Shawova filmová rodina se tak utěšeně rozrůstá. V předchozích Rychle a zběsile jsme totiž viděli jak jeho bratra, tak i jeho matku. Teď se k tomu přidá ještě dcera a kdo ví, kdo všechno se k tomu ještě přimotá v příštích dílech.

Dle slov Johnsona navíc není Deckrad zrovna dvakrát rád, že se Hattie schází (ať už to znamená cokoliv...?) s Hobbsem, tudíž tu máme jen další prostor pro slovní a případně i pěstní šťouchance. Což je v případě Johnsona a Stathama jedině dobře.

Hlavní herecké obsazení Hobbs & Shaw tak zatím čítá Johnsona, Stathama, Elbu a Kirby. Žádná další velká jména známá nejsou, ale těžko si představit že zůstane jen u výše jmenované čtveřice.

Možná ano, ale je dost pravděpodobné, že si nějakou menší roličku střihne i někdo z původní party z předchozích Rychle a zběsile. Vina Diesela bych tu ale rozhodně neočekával. Hobbs & Shaw bude mít premiéru v květnu příštího roku.

hobbs and shaw fast and furious

Zdroj: Instagram

Tagy: akční Rychle a zběsile

Zdroje: The Rock Instagram

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.