Stylová předělávka teaseru na Poslední z Jediů vzdává hold starým hrám

- Novinky autor: Adam Homola

První teaser na Star Wars: Poslední z Jediů dorazil zhruba před měsícem všechny fandy předaleké galaxie zaměstnal na několik hodin. Zabavil samozřejmě i tvůrce různých parodií, vtípků, reakcí a dalších věcí, včetně pánů a dam z JoBlo. Ti spáchali kouzelnou 8 bitovou verzi teaseru, byť to teda vypadá spíš na 16 bitové zpracování.

Ale budiž, bit sem, bit tam. Podstatné je, že tahle rozkostičkovaná verze teaseru je vtipná, trefná a opravdu dobře udělaná. Vážně totiž vypadá jako ukázka na nějakou hru z konzole SNES.

Nejde přitom jen o vizuály. Hudba nezůstává pozadu a celou atmosféru jen dokresluje takovým způsobem, že byste nejradši to staré Nintendo oprášili. Nebo alespoň prvního PlayStationa, i když ten má už do 16, natož 8 bitů daleko.

Pokud nemáte teaser najetý nazpaměť a už jste ho zapomněli, můžete si ho dole pod textem připomenout. Další „osmibitové“ trailery JoBlo najdete tady, výše vložený trailer na Star Wars: Poslední z Jediů zase tady.

Tagy: star wars star wars the last jedi

Zdroje: JoBlo Videos

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.