Star Wars: Epizoda VIII dorazí do kin v roce 2017

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

Studio Walta Disneyho a Lucasfilms oznámili na své výroční valné hromadě v San Francisku detaily uvedení dalších filmů ze světa Hvězdných válek. Budete se divit, ale už se ví, kdy do kin dorazí osmá epizoda.

Očekávaná premiéra filmu Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (Síla se probouzí) se objeví v kinech 17 prosince 2015. Osmý díl kultovní hvězdné ságy však nenaváže po roční pauze, tak jak tomu bylo třeba u Hobita, nebo Pána prstenů, čekat budeme o trochu déle. Studio naplánovalo premiéru až na 26. května 2017.

Cítíte, jak se svět Hvězdných válek začal probouzet znovu k životu?

Rok 2016 však bude také ve znamení Star Wars, protože 16. prosince se objeví snímek v hlavní roli s Felicity Jones s doplňujícím názvem Rogue One. Půjde o vedlejší příběh, který by neměl zasahovat do originální série, rozšíří však velikost univerza Hvězdných válek. Snímek se začíná natáčet  letos v létě v Londýně.

Tagy: star wars star wars: rogue one

Zdroje: IMDB

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.