Nová ukázka na Bohemian Rhapsody se nebojí ani Freddieho homosexuality

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Freddie Mercury byl komplikovaná osobnost a rozhodně nešlo jenom o nesmírně talentovaného zpěváka a showmana. Chystaný film Bohemian Rhapsody se nemá zabývat jenom celou kapelou Queen, ale především jeho životním příběhem a bylo otázkou, nakonec se tvůrci budou kontroverzních témat stranit a nakolik se do nich opřou naplno.

Jestli dojde i na drogy a divoké večírky teprve uvidíme, ale nový trailer naznačuje i Freddieho komplikovaný osobní život a v jednom kratičkém záběru i jeho homosexualitu. A je jedině dobře, že se filmaři takových témat nebáli a pustili je i do traileru.

Nová ukázka se ale jinak nepřekvapivě točí především kolem hudby, vzniku legendární písně We Will Rock You, nahrávání ve studiu a problému, že Queeny „nechce v rádiu nikdo hrát“. Spoustu ikonických záběrů pak doprovází dobře známý hudební doprovod a jakkoliv je Rami Malek Freddiemu místy podobný a místy zase moc ne, pořád jsme zvědaví.

Bohemian Rhapsody dorazí do kin letos v listopadu.

Tagy: hudební queen

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.