Film o kapele Queen uvidíme v prosinci, na obrázcích jsou skoro jako praví

- Novinky autor: Adam Homola

Trailer na Bohemian Rhapsody tu sice ještě nemáme, ale dlouho to trvat nebude. Prý byl k vidění na nedávném CinemaConu a byl dobrý. Studio 20th Century Fox zatím zveřejnilo několik fotek, které byste si s reálnými Queen mohli klidně splést.

Níže se můžete podívat na několik nových obrázků z filmu, který půjde do kin letos v prosinci. Premiéra přitom byla ohrožena, protože režisér Bryan Singer není zrovna spolehlivý a z placu prostě zmizel. Načež byl vyhozen, jinak by to měl projekt těžké.

O kontroverzním natáčení jsme psali už před časem a kdo ví, jestli studio někdy kápne božskou a všechno uvede na pravou míru bez klasických PR řečiček.

Film nicméně vzniká dál, o zbytek natáčení a dotáčky se stará režisér Dexter Fletcher (Orel Eddie) a prosinec se tak stíhá.

Bohemian-Rhapsody-2-Courtesy-Twentieth-Century-Fox

MV5BOTgwMzk5ZWMtMmI4ZC00YTVjLTlhYzMtMWZiYjVlYWM3M2ZmXkEyXkFqcGdeQXVyNDgxMjY5MjY@._V1_

Bohemian-Rhapsody-Courtesy-Twentieth-Century-Fox

bohemian-rhapsody-excl-full

Tagy: hudební

Zdroje: tisková zpráva,Empire Online

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.