Blu-ray a DVD Bohemian Rhapsody vás už o celý koncert Live Aid neošidí

- Novinky autor: Adam Homola

Film Bohemian Rhapsody zválcoval (a někde pořád ještě válcuje) kina, ve kterých utržil celosvětově už přes 700 milionů dolarů. Což nečekal nejspíš nikdo. Nebude to přitom trvat dlouho a Freddie Mercury může začít válcovat i domácnosti.

Bohemian Rhapsody se totiž chystá na DVD, Blu-ray a samozřejmě také na digitální služby. Vedle samotného filmu nabídne digitální/fyzické vydání samozřejmě také několik bonusů, které fanoušky jistě potěší.

Tím největším lákadlem je kompletní filmová verze koncertu Live Aid, který herci sice celý odehráli a filmaři ho natočili a sestříhali, ale ve filmu v celé své šíři nebyl. Nově tak uvidíte a uslyšíte písničky Crazy Little Thing Called Love a We Will Rock You, které ve filmu (v podobě koncertu Live Aid) nezazněly.

Mezi další bonusy patří video s Rami Malekem a jeho proměnou ve Freddieho, video „The Look and Sound of Queen“ a nakonec také pohled na kulisy během vytváření a replikování Live Aid.

Bohemian Rhapsody se na Blu-ray a DVD objeví 12. února, zatímco na digitálních službách bude film k mání už 22. ledna.

Studio si vystřižené záběry schovává sice až na digitální/fyzické vydání filmu, ale v níže vloženém videu se můžete podívat na prvních pár vystřižených záběrů právě z té části Live Aid, která ve filmu nebyla (We Will Rock You).

Tagy: drama hudební queen

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.