Joaquin Phoenix se představuje jako Batmanův úhlavní nepřítel Joker

- Novinky autor: Adam Homola

Ale vykopává způsobem, jaký neznáte. Minimálně ne z filmů, kde je Joker pravidelně zobrazován jako děsivý pošuk s bílým makeupem, rtěnkou od ucha k uchu a často ještě ve více či méně komickém fialovém oblečení.

Image Jokera posunul Heath Ledger o kus dál, zatímco Jared Leto se v Sebevražedném oddílu pokoušel zase o něco trochu jiného. Joaquin Phoenix půjde zase trochu jiným směrem. Díky němu se s Jokerem seznámíme ještě předtím, než se z něj stal ten záporák, kterého všichni tak dobře známe.

Ve výsledku bychom tak měli pochopit jeho motivace, jeho úhel pohledu na svět, jeho nenávist a zároveň závislost k Batmanovi (který ale ve filmu asi nebude) a další věci, které jsou v jiných filmech buď na pozadí, nebo vůbec.

Joaquina Phoenixe nedoplní Alec Baldwin, ale ve filmu bude Zazie Beetz, Robert De Niro a další. Natáčení teprve začalo, takže si na první trailer ještě nějakou dobu počkáme. Mezitím se můžete podívat na první záběry z natáčení.

Joker přijde do kin za více než rok: v říjnu 2019.

joaquin phoenix joker 2019

Tagy: Joker

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.