Plakát k filmu: Sebevražedný oddíl

Sebevražedný oddíl Suicide Squad

dokina.cz
5,9

USA, 2016, 123 min

Žánr:
dobrodružný, akční, sci-fi, fantasy
Režie:
David Ayer | celý štáb
Hrají:
Will Smith, Margot Robbie, Ike Barinholtz, Christopher Dyson, Bambadjan Bamba, Jaime Fitzsimons | všichni herci

Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu. Důstojnice americké zpravodajské služby Amanda Waller dospěla k rozhodnutí, že tento úkol zvládne pouze tajně vytvořená skupina nesourodých zavrženíhodných jedinců, kteří nemají téměř co ztratit. Ale jakmile si uvědomí, že nebyli vybráni, aby uspěli, ale aby bylo na koho svést vinu za nevyhnutelný neúspěch, rozhodnou se příslušníci sebevražedného oddílu zkusit bojovat a zemřít společně nebo se rozhodnou starat se každý sám o sebe?

Je to dobrý pocit, být ten zlý… Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty, vyzbrojte je tím nejefektivnějším ... celý popis

Trailery Fotogalerie
Hodnocení uživatelů: 115 hlasů

Recenze filmu Sebevražedný oddíl

 • Recenze Sebevražedný oddíl na MovieZone

  Recenze MovieZone 60

  Po smrti Supermana se svět změnil a Amanda Waller tuší, že se superhrdiny a superpadouchy budou problémy. Proto založí elitní jednotku z těch nejnebezpečnějších zločinců, které trochou vydírání a nějakým tím slibem donutí, aby alespoň na chvilku páchali dobro. Budou mít příležitost? Samozřejmě. Objevila se totiž hrozba, která by mohla zničit celý svět, a tak Sebevražedný oddíl vyráží na svou první misi. DC to ale zase úplně nezvládlo. David Ayer si je sice jistý v akčních scénách a v práci s temnou atmosférou, bohužel i tentokrát dostáváme hromadu postav, z nichž většina nezanechá výraznější dojem, protože se studio opět pokoušelo narvat do dvou hodin takové množství věcí, že to prostě nebylo možné. Takže výsledkem je solidně vypadající a pořád docela zajímavý bordel. Ale pořád bordel, u něhož je zoufalá snaha dohnat několikaletý náskok Marvelu občas až příliš vidět. A hodně to filmu škodí. Příště pomaleji a poctivěji, fandové to ocení.

 • Recenze Sebevražedný oddíl na fffilm

  Recenze fffilm 50

  Když se v Midway City objeví "nelidská bytost", která začne stavět stroj zkázy, jsou do akce vysláni "nebezpeční metalidé", toho času ve vězení: Např. Harley Quinn, Killer Croc, Captain Boomerang, Deadshot a několik dalších, o kterých jste pravděpodobně neslyšeli... Bratři Warnerovi se nadále snaží budovat svůj "DC cinematic universe" a dosáhnout toho, čeho na filmových plátnech dosáhl Marvel. A nadále se jim to nedaří a zásadně jim to drhne...

 • Recenze Sebevražedný oddíl na Červený koberec

  Recenze Červený koberec 75

  Kvůli velkému množství postav není moc příležitostí na důkladné vykreslení jejich psychologie, a tak nám chybí nějaká ta hloubka, která je pro vypracování atmosféry potřeba. Sebevražedný oddíl se tváří jako něco jiného než ostatní komiksové snímky, protože je přece o zloduších (přestože zachraňují svět). Jenže dojem z filmu zůstává stejný, jako z ostatních adaptací. Což je stále dobré, jen bohužel ne vynikající.

 • Recenze Sebevražedný oddíl na FilmSpot

  Recenze FilmSpot 90

  Představte si Avengers, akorát si na místo superhrdinů Mirků Dušínů dosaďte tu nejhorší verbež z řad psychopatických vrahounů a kriminálníků. Ve světě, kde zemřel Superman, se k realizaci takové představy odhodlala americká vláda poté, co jí došlo, že jakmile začne Zemi ohrožovat nějaké nadpozemsky silné zlo, na které ani Batman (který si dává dohromady Justice League) nebude stačit, tak ho nebudou mít jak odrazit. Dají proto šanci speciálnímu oddílu, v němž figurují mimo jiné profesionální zabiják Deadshot, nezkrotná a svůdná Harley Quinn, krokodýlí mutant Killer Croc, či ohnivý metačlověk Diablo.

Trailer k filmu

Související články k filmu Sebevražedný oddíl

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.