Christopher Nolan prý chystá drama z druhé světové války

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

Populární režisér Christopher Nolan, který není zvyklý dělat ve svých filmech kompromisy s producenty a navíc má za sebou celou řadu úspěšných děl, se znovu chystá na natáčení. Podle zvěstí z Hollywoodu to nebude žádné sci-fi, ale válečný film.

Vtipné je, že o novém projektu Christophera Nolana se toho oficiálně mnoho neví. Je ohlášeno datum očekávané premiéry a ta by měla být až v červenci 2017, ale název zatím žádný prozrazen nebyl.

Už žádné sci-fi! Interstellar byl výborným filmem, ale podle všeho Nolan nyní míří do minulosti.

Nyní prosákly ven informace, že zatím nepojmenovaný film by se mě odehrávat za druhé světové války a měl by popisovat evakuaci britských jednotek z Dunkirku ve Francii. Samozřejmě nic není potvrzeno. O filmu mlčí zatím všechny důležité osoby. Jisté však je, že to bude opět velká událost. Koneckonců, velký ohlas mají všechny Nolanovy filmy.

 

Tagy: film režisér

Zdroje: Movieweb

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.