Christopher Nolan po Interstellaru chystá s Warnery další film

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

Od chvíle, kdy se kinosály prohnalo sci-fi Interstellar režiséra Christophera Nolana, média i fanoušci spekulují logicky nad tím, jaký další snímek populární tvůrce natočí. Nyní začíná být trochu jasno. Opět půjde o spolupráci se studiem Warner Bros.

Máte v tom jasno? Už tušíte? Ne? Tak jste na tom úplně stejně, jako miliony příznivců tohoto režiséra, který má za sebou několik zdařilých snímků. Někteří jej zatracují a obviňují z pozérství, jiní Nolana vynášejí do nebes. Jistého však nad jeho dalším projektem není téměř nic.

christopher_nolan_horizontal_a_l

Podle výrazu tváře je jasné, že Nolana přečíst, není vůbec jednoduché.

Nolan sám od natočení Interstellaru mlčí a nevypustil ani jediný náznak žánrového zaměření svého dalšího díla. Nyní se však ví, že v roce 2017 uvedou Warneři do kin další film Christophera Nolan. Studio už má dokonce stanovené datum premiéry na 21. července. Půjde však o komiksový film, nové sci-fi, nebo se Nolan vrhne do pro něj neprobádaného žánru? Veřejnost ani média zatím netuší. Pro Christophera Nolana však půjde v pořadí o sedmý snímek, který bude natáčet pro Warner Bros., což do jisté míry ukazuje na oboustrannou spokojenost.

Interstellar vydělal v kinech téměř 700 milionů dolarů, což vzhledem ke sci-fi žánru není vůbec málo. V kuchyni tohoto bezesporu originálního tvůrce vzniká něco nového a my jsme hodně nervózní z toho, že nevíme zase nic.

Tagy: Christopher Nolan

Zdroje: Cïnemablend

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.