Batman v Superman - létající Batwing odhalen

- Krátké zprávy autor: Vojtěch Karlík

Když se na internetu minulý měsíc objevil trailer k filmu Batman v Superman, fanoušci zachytili v rychlém záběru cosi, co rozhodně vypadalo jako létající koráb Batwing. Záběr byl však tak rychlý, že zůstalo jen spekulací. Zatímco všichni čekáme na další trailer z očekávaného hitu, producenti poskytli do médií regulérní obrázek batmanovské stíhačky

Jak můžete videt níže na obrázku, Batwing nijak nevybočuje a vypadá hodně jako kreslené předlohy. Na druhou stranu lze zachytit jisté proměny - například loď vypadá trochu jako americký letoun Stealth. Loď má namontované zbraně v přední části a jde o jasnou likvidační technologii.

Batwing

Líbí se vám? Pokud ano, počkejte si na vydání filmu na Blu-ray disku. Ne, nic nevíme dopředu, ale přemýšlíme, že by tohle byl klidně docela pěkný dárek k limitované edici. 

Tvůrci filmu však celkem solidně mlží k vypuštěným obrázkům mnoho informací neposkytli. Komunita tak nyní spekuluje, zda náhodou nejde o stíhačku Lexe Luthora. Film dorazí do kin na konci března 2016 a většinou komiksové populace je vnímán jako odpověď DC Comic a studia Warner Bros na úspěšnou řadu marvelovských filmů konkurenčního Disneyho. Pokud je toto pravda, pak nechápeme, proč Warneři obsadili do role Batmana Bena Afflecka.

 

Tagy: komiks batman vs superman

Zdroje: IMDB,Cinema Blend

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.