Ben Affleck prý bude režírovat samostatný film s Batmanem

30. 6. 2015 18:30 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Ben Affleck prý bude režírovat samostatný film s Batmanem

Zapomeňte na spojení značky Batman a režiséra Christophera Nolana. Je to minulost, která se nevrátí. Nyní se chystá snímek Batman vs. Superman, kde si roli černě oblečeného bojovníka za spravedlnost zahraje Ben Affleck. Nyní se navíc začalo spekulovat o tom, že se populární herec ujme v dalším díle i režie.

Affleckovi nikdo nemůže upřít režisérský talent. Jeho Argo patřilo v roce 2012 k filmovým událostem roku. Jeho herecké schopnosti však občas diváci komentují nejapnými poznámkami a komiksové publikum stále nemůže dostat z hlavy jeho Daredevila. Přes všechny tyto "ale", jej studio Warner Bros. obsadilo do role Batmana. Affleck se tak objeví jako Bruce Wayne nejen ve snímku Batman vs. Superman: Dawn of Justice, ale také ve dvou filmech nazvaných The Justice League Part One a Part Two. 

batman02

Nyní se však objevila informace, že studio chystá i samostatný snímek The Batman, který by měl do kin dorazit až v roce 2018 a Ben Affleck by kromě titulní postavy měl získat i režisérskou stoličku. Je to celkem odvážný krok, když se uvědomíme, že celý film z nově připraveného restartu vidělo zatím jen pár zasvěcených očí.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.