Batman v Superman: Dawn of Justice - podívejte se na vydařený trailer

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

Batman v Superman: Dawn of Justice dorazí do kin až za rok, nicméně první informace ukazují na spektakulární podívanou. Temný svět Batmana a pozitivní přístup Supermana se zde poprvé střetne na velkém plátně s desítkami digitálních efektů. Podívejte se na trailer, který ukazuje první záběry z filmu.

Za novým filmem ze světa DC se vydáme už příští rok. Pro mnohé filmové fanoušky asi bude překvapením, že film nenaváže na Nolanovu batmanovskou sérii, ale přijde se zcela novým obsazením a vizuálním pojetím.

V titulních rolích uvidíme Henryho Cavilla (Superman) a Bena Afflecka (Batman). Podle všeho se však dočkáme i dalších postav jako Wonder Woman, Lexe Luthora a Aquamana. Čili s trochou nadsázky lze říci, že Warner Bros. a DC se pokoušejí o filmový návrat velkého komiksového světa, který by na plátnech konkuroval populárním filmům od Marvelu. Zatím to vypadá hezky, ale nenechme se unést...

 

Tagy: batman Superman

Zdroje: YouTube,Cïnemablend

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.