Mission Impossible 5 slibuje v traileru pořádnou akci

- Krátké zprávy autor: Vojtěch Karlík

Až vyrazíme na konci července do kina na páté Mission Impossible s přízviskem Rogue Nation, budeme díky právě zveřejněnému traileru vědět, že se série vrací více k akčnímu pojetí. Podívejte se na nejnovější video nálož k chystanému hitu s Tomem Cruisem v hlavní roli.

S podtitulem Rogue Nation (v překladu jde asi o "ničemný národ) se má série vrátit více ke špionážnímu pojetí. Tom Cruise si opět zopakuje roli agenta Ethana Hawka.

Příběh je zatím pod pokličkou, ale z traileru si můžete udělat představu o obsazení a každému ihned dojde, že tentokrát o akci nebude nouze. Na druhou stranu jsou reklamní videa něčím, co americká studia opravdu umí.

Tagy: Akční film

Zdroje: YouTube,Cïnemablend

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.