Mission: Impossible 6 - točí se další díl

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

Tak to vypadá, že už jsou v plném proudu přípravy na šestý díl kultovní akční série Mission: Impossible s Tomem Cruisem v hlavní roli. A to do kin ještě nedorazila pětka!

 Podle informací některých zahraničních portálů jsou přípravy na šestý díl Mission: Impossible v plném proudu. Vzhledem k úspěchům série je to pochopitelné rozhodnutí. Tom Cruise je stále dobře prodejné zboží a akční řada vydělává zajímavé peníze jemu i studiu. Do premiéry Rogue Nation zbývají ještě dva měsíce, ale přípravy na šestku nabraly prý rychlý obrat.

V tuto chvíli jsou samozřejmě všechny informace značně limitované, ale podle neoficiálních informací se Cruise začal scházet s lidmi, z nichž chce poskládat realizační tým. A v něm by se měli objevit opět producenti David Elliot a Dana Goldbergerová s JJ Abramsem. Příběh? Takové detaily po nás v tuto chvíli ani nechtějte. Pokud však patříte k fanouškům, pak je velmi pravděpodobné, že se dočkáte za tři roky nového filmu.

Tagy: akční

Zdroje: Cïnemablend

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.