Zloba - Královna černé magie - bude druhý díl a opět s Angelinou Jolie

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

Studio Walta Disneyho udělalo z temnější pohádkou Zloba - Královna černé magie díru do světa a bylo jen otázkou času, kdy se definitivně potvrdí druhý díl. Už se ví, že se píše scénář a že se píše hlavně pro Angelinu Jolie.

Film Maleficent dorazil u nás do kin pod brutálně krkolomným názvem Zloba - Královna černé magie, který se zrodil v hlavě nějaké retardovaného marketingového ubožáka, který se chtěl seberealizovat. Proto raději používejme od nynějška jen originální název. Scénář k Maleficent 2 už se píše a studio počítá s tím, že hlavní představitelka se zopakuje svoji roli.

Angelina Jolie nyní pracuje na pokračování filmů Salt a Wanted, ale vzhledem k úspěchu prvního Maleficent, který celosvětově utržil více než 760 miliónů dolarů, je jasné, že na druhý díl kývne. Realizace příprav na druhý díl je podle informací zahraničních novinářů v plném proudu.

Tagy: pohádka

Zdroje: Box Office Mojo,Movieweb

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.