Strážci galaxie 3 mají svého režiséra, v Disney vzali Gunna na milost

- Novinky autor: Redakce Dokina.cz

Marvelovští fanoušci mohou jásat - na povrch se v těchto dnech dostala informace, že to Disney dá znovu do kupy s režisérem Jamesem Gunnem, jenž má na svědomí dva předchozí marvelovské Strážce Galaxie.

Disney původně Gunna z režírování třetích Strážců galaxie odvolal poté, co se na sociální síti objevilo několik starších tweetů na téma pedofilie a sexuálního násilí. Marvel však vhodného náhradníka nenašel a po čase se znovu obrátil na Jamese Gunna. Jeden z hlavních představitelů, Dave Bautista, se nechal slyšet, že by z filmu v případě absence Jamese Gunna nejspíše odešel.

Před Strážcemi Galaxie Vol. 3 se Gunn ještě vrhne na Sebevražedný oddíl komiksového vydavatelství DC Comics, který má v současné době prioritu. Připravovaný akčňák ale nebude pokračováním jedničky z roku 2016. Místo toho se dočkáme úplného rebootu, kde si například Deadshota střihne Idris Elba, který tak nahradí Willa Smithe.

Dle samotného Jamese se máme na co těšit, scénář je prý úplný nářez. Kromě již známých postav na nás čeká i několik "nováčků".

A co říká Gunn na rivalitu mezi fanoušky Marvelu a "konkurenčního" DC Comics? Je to absurdní, určitě jsou zde spíše prvky, které by měly oba tábory stmelovat než rozdělovat. Sám teď půjde všem příkladem.

 

Tagy: akční Marvel sci-fi superhrdinové DC Comics

Zdroje: www.joblo.com

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.