Strážce Galaxie 2 poctí návštěvou zřejmě Kurt Russell

- Krátké zprávy autor: Vojtěch Karlík

Přípravy na druhý díl Strážců Galaxie jsou v plném proudu a pomalu se objevují informace, které žádného fanouška nenechají jen tak v klidu. Poslední novinkou je, že by se v druhém díle mohl objevit Kurt Russell.

Hvězda osmdesátých let Kurt Russell se neobjevuje v blockbusterech áčkové kategorie už hodně dlouho. Jeho hvězda však v USA nijak nezhasíná, navíc se tenhle chlápek nebrání i menším rolím. Jednou z úvah bylo, aby se herec objevil jako Star Lord, ale prý to nedopadlo. Producenti však trvají na jeho obsazení, protože tenhle chlápek má charisma a pořád táhne. 

 Zatím poslední zpráva je, že se objeví v roli tatínka jedné z ústředních postav. Fandíme mu, protože kdo viděl The Hateful Eight, musí vědět, že to bude velký!Tagy: Akční film

Zdroje: Movieweb

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.