Star Wars 8 se začnou natáčet ještě v září

- Krátké zprávy autor: Vojtěch Karlík

Před nedávnem jsme informovali o tom, že filmový štáb Hvězdných válek přesídlil na malý irský ostrůvek Skellig Michael, aby zde dotočil nějaké záběry pro sedmý díl Síla se probouzí. Všechno je jinak. Začalo natáčení osmého dílu.

Je zcela zjevné, že natáčení nových Hvězdných válek probíhá v naprostém utajení a ani úniky od některých členů štábu nemujsí být vždy přesné. Na malém irském ostrově tak v nejbližších dnech nebudou probíhat dotáčky, ale naopak zde padne první klapka osmého dílu. Ten zatím nemá ani název!

Studio Disney respektive Lucas o natáčení mlčí a filmoví fanoušci se tak musí spoléhat pouze na všelijaké nepodložené zvěsti. Podle některých zdrojů však tentokrát rozhodně nejde o fámu. Malý ostrůvek, který najdete na jihozápadě od Irska, je vyblokován pro natáčení a toto bylo potvrzeno i oficiálními místy v Irsku. Příběh i název je tedy zatím tajný. Ví se však, že atmosféra tohoto malého místa má prý evokovat krajinu, odkud pochází arcilotři Sithové.

A ještě jedna novinka se dnes objevila - v osmém díle si prý zahraje znovu Mark Hamill. Prý už dokonce dorazil na plac.

Tagy: star wars: síla se probouzí

Zdroje: Movieweb

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.