Padesát odstínů šedi v nejvtipnějších trailerech

10. 3. 2015 12:00 - Téma | Autor: Vojtěch Karlík

Padesát odstínů šedi v nejvtipnějších trailerech Zdroj: Archiv

Komedie, tedy vlastně pardon, romantické drama Padesát odstínů šedi se prohnalo kiny jako uragán. To bylo něco! V dámách a slečnách s výučními listy zanechalo rozněžněné dojmy, v jiných pak chuť a potřebu natočit také něco svého. Jiní však nelenili a vytvořili vlastní verze traileru k úspěšnému filmu o milionáři, co rád mluvil a pleskal dívčí zadnice.

Věřte nám, že vybrat nejlepší videa dalo docela zabrat, protože variací se na internetu objevila celá řada. Usaďte se a vypravte se na erotickou výpravu pomocí Lego figurek, či kresleného Ledového království.

Asi nejbizarnější video, které se objevilo ještě před premiérou, byl trailer používající výrazy a obličeje herce Steva Buscemiho. Opravdu už ten film videt nechcete. Tahle legrácka však stojí za to. A Buscemi coby další protagonista erotického thrilleru je prostě k nakousnutí.

Trochu slabší trailer používá jako hlavní motiv sestřih z kultovního seriálu Scooby Doo. Pro našince jde o látku nepříliš známou, byť se v televizích i u nás poměrně často reprízuje. Navíc fórek opravdu spočívá jen v tom, že hlasy z původního traileru jsou naroubovány na scénky z animáku. Nicméně fanoušci Scooby Doo jsou nadšeni.

Fakt dobrý! Nadabovat Ledové království hlasy z erotického filmu je fakt zábavné. Jde o nejúspěšnější animovaný hit od Disneyho, očekává se druhý díl a najednou je tu vtipně pojatý trailer. Princezna Anna (nebo ta druhá) se prostě zamilovala.

Lego a 50 odstínů šedi. Není třeba více rozvádět.

Popelka jako masochistická dívka? Vypadá to hodně ujetě, ale proč ne. Trailer si vtipně pohrává s bičíky a důtkami, které patří k SM radovánkám opravdu zábavnou formou.

Zdroje: YouTube

ČLÁNKY O FILMU

Nahota ve filmu? Pořád táhne

Nahota ve filmu? Pořád táhne

24. 9. 2015 | Trailery | Ladislav Loukota

Nahota táhne - tohle zlaté pravidlo filmu i reklamy nyní znovu zní k premiéře snímku Love režiséra Gaspara Noé, popisujícího notně explicitními scénami svérázný milostný trojúhelník. Laťka erotiky ve filmu se však posouvá do značné části jenom domněle. Nahé scény se totiž na velkém plátně objevovaly už od počátku kinematografie. Jedním z prvních filmů, který bořil hranice, ostatně pocházel i z prvorepublikového Československa.
Padesát odstínů šedi - trochu analytický pohled na ženskou romantiku

Padesát odstínů šedi - trochu analytický pohled na ženskou romantiku

16. 2. 2015 | Téma | Ladislav Loukota

Romantický hit Padesát odstínů šedi zlomil velký rekord v návštěvnosti. Více než čtvrt miliónů po vztahu toužících žen vyrazilo v České republice do kin. Nabízíme vám trochu analytičtější pohled na tuto úspěšnou romantiku s náznaky sexu.
Padesát odstínů šedi - (asi) recenze filmu, kde slovo láska bylo definitivně pohřbeno penězi

Padesát odstínů šedi - (asi) recenze filmu, kde slovo láska bylo definitivně pohřbeno penězi

12. 2. 2015 | Recenze | Vojtěch Karlík

Konečně se všechny divačky dočkaly. Oblíbená hrdinka jejich opravdu hodně zamilované knihy se zjevila na filmovém plátně. Teď už si žádná opravdová dáma nemusí všechno to mluvení, slintání a hýkání představovat při čtení u lampičky, když vedle na posteli chrápe jejich Lojza. Anastasia a Christian se v Padesáti odstínech filmové šedi konečně rozdýchali a my je u toho vidíme.
V únoru na plátnech zazáří herci Waltz, Gleeson i nadsamec Dornan

V únoru na plátnech zazáří herci Waltz, Gleeson i nadsamec Dornan

3. 2. 2015 | Téma | Ladislav Loukota

Charakterní herci, akční hrdinové i sexy playboy - to je nabídka herců v rámci únorových filmových premiér. Mrkněte na výběr herců, kteří v těchto týdnech čekají v přítmí kinosálů.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.