Padesát odstínů šedi v nejvtipnějších trailerech

- Téma autor: Vojtěch Karlík

Komedie, tedy vlastně pardon, romantické drama Padesát odstínů šedi se prohnalo kiny jako uragán. To bylo něco! V dámách a slečnách s výučními listy zanechalo rozněžněné dojmy, v jiných pak chuť a potřebu natočit také něco svého. Jiní však nelenili a vytvořili vlastní verze traileru k úspěšnému filmu o milionáři, co rád mluvil a pleskal dívčí zadnice.

Věřte nám, že vybrat nejlepší videa dalo docela zabrat, protože variací se na internetu objevila celá řada. Usaďte se a vypravte se na erotickou výpravu pomocí Lego figurek, či kresleného Ledového království.

Asi nejbizarnější video, které se objevilo ještě před premiérou, byl trailer používající výrazy a obličeje herce Steva Buscemiho. Opravdu už ten film videt nechcete. Tahle legrácka však stojí za to. A Buscemi coby další protagonista erotického thrilleru je prostě k nakousnutí.

Trochu slabší trailer používá jako hlavní motiv sestřih z kultovního seriálu Scooby Doo. Pro našince jde o látku nepříliš známou, byť se v televizích i u nás poměrně často reprízuje. Navíc fórek opravdu spočívá jen v tom, že hlasy z původního traileru jsou naroubovány na scénky z animáku. Nicméně fanoušci Scooby Doo jsou nadšeni.

Fakt dobrý! Nadabovat Ledové království hlasy z erotického filmu je fakt zábavné. Jde o nejúspěšnější animovaný hit od Disneyho, očekává se druhý díl a najednou je tu vtipně pojatý trailer. Princezna Anna (nebo ta druhá) se prostě zamilovala.

Lego a 50 odstínů šedi. Není třeba více rozvádět.

Popelka jako masochistická dívka? Vypadá to hodně ujetě, ale proč ne. Trailer si vtipně pohrává s bičíky a důtkami, které patří k SM radovánkám opravdu zábavnou formou.

Tagy: Padesát odstínů šedi parodie

Zdroje: YouTube

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.