Marvel vytahuje do boje proti stereotypu trailer na Black Panthera

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Necelé dva týdny před premiérou Thor: Ragnarok vytahuje Marvel svůj únorový trumf v rukávu, poměrně originálně vypadající a neméně zajímavý Black Panther. Teaser před pár měsíci opravdu jen naznačoval, zatímco teď tu máme trailer a pořád nejsme o mnoho chytřejší.

Což je jedině dobře. Do února je sice ještě prostor pro další trailery, klipy a tv spoty velký, ale taktika Marvelu „hlavně to všechno nevykecejte v prvních trailerech“ se mi líbí. První trailer na Black Panther tak víc naznačuje, než prozrazuje. A sice toho ukazuje hodně, ale nějaké velké příběhové detaily se z něj nedozvíte.

Hned na začátku vám ale ukázka jasně řekne, jak jsou obyvatelé Wakandy napřed. Zatímco obyčejní lidé žijí v obyčejných městech, obyvatelé Wakandy fungují na úplně jiné rovině, kterou vám Marvel po pár vteřinách představí. A že je na co koukat. Wakanda vypadá skvěle, osobitě a poměrně originálně, včetně všech jejích obyvatelů.

Black Panther bude pro stejnojmenného hrdinu prvním vlastním celovečerním filmem, nicméně samotného hrdinu jsme už viděli. Společně se Spider-Manem debutoval v Captain America: Občanská válka a mezi etablovanými hrdiny se rozhodně neztratil. Očividně se neztrácí ani tady, když už konečně dostal vlastní roli.

Níže se ještě můžete podívat na nový oficiální plakát:

black panther poster

Tagy: akční komiksové filmy Marvel dobrodružný

Zdroje: Marvel Studios

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.