Ještě před druhým Avatarem se můžete podívat na Pandoru osobně

- Novinky autor: Adam Homola

Avatar 2 (a taky oznámený 3 a 4) bude v kinech kdo ví kdy, ale jednou se ho jistě dočkáme. Na to jednička vydělala příliš mnoho peněz, aby se pokračování či restartu nikdy nedočkala. Mnohem dřív, než si zajdete do kina na dvojku, si ale můžete zajít na Pandoru.

Namísto regulérní planety půjde o zábavní park v rámci Disney’s Animal Kingdom a jeho otevření se plánuje na léto 2017. Přiložené video vás už některými chystanými atrakcemi provede lépe, než jakýkoliv text.

Ve videu se navíc objeví taky sám režisér Avatara, James Cameron a jeho vrchní producent Jon Landau. Oba jsou z nové atrakce samozřejmě hrozně nadšení, a zrovna Cameron vypadá, jako by se do současnosti propadl z doby před padesáti lety.

Tagy: sci-fi fantasy

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.