Hayden Christensen se prý vrátí jako Darth Vader

- Krátké zprávy autor: Vojtěch Karlík

Ve Star Wars 8, jejichž první klapka před časem padla v Irsku se prý objeví i Hayden Christensen, který si jej zahrál ve třetí epizodě. Jde samozřejmě jen o fámu, ale podle zpráv, které jsou k dispozici, to vypadá hodně uvěřitelně.

Darth Vader zahynul opravdu dávno, ale v nových Hvězdných válkách postava Kylo Rena bude artefakty po slavném padouchovi sbírat. Proč asi? Web Making Star Wars má zase informace, že tvůrci připravili kostým Dart Vadera pro potřeby natáčení osmičky. A prý si jej oblékne Hayden Christensen.

NEuWvWIH4NXCzu_1_b

Další nepotvrzená zpráva říka, že nejlepší filmový padouch všech dob se objeví v chystané "odbočce" nazvané Rogue One. Dovolíme si tedy spekulovat. Oživit Dartha Vadera je logicky tíém nejlepším, co nás v nových Star Wars může potkat. Prostě je to postava k zulíbání. Kdo nesnášel sluníčkové rebely, ten se s přízní uchyloval k Impériu. Ale pokud se tak stane, pak se DSart Vader může ukazovat jen jako duch, který bude z pozadí kibicovat a motivovat padouchy nové. Protože oživit jej úplně, to by byla zase příběhová chyba.

Tagy: star wars Darth Vader

Zdroje: Movieweb

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.