Alien: Covenant dostane asi nového vetřelce

- Krátké zprávy autor: Vojtěch Karlík

Minulý týden studio 20th Century Fox potvrdilo, že Ridley Scott bude točit další díl Promethea pod názvem Alien: Covenant. My se samozřejmě těšíme na nějaký pofidérní přeložený český název, ale mnohem důležitější je, že se na světlo dostávají první návrhy nového Vetřelce.

Raketa s posádkou míří kamsi do hlubokého vesmíru, kde je nezmapovaný a neprobádaný svět, který na jedné straně působí jako ráj, na straně druhé je však velmi nebezpečný. Jeho jediným obyvatelem xenomorf David (Michael Fassbender), který přežil nevydařenou cestu vesmírné lodě Prometheus. Podle všeho právě David si začne hrát na boha, který se pokouší vytvořit zbrusu nové a velmi drsné dormy života.

O filmu se stálo mnoho neví, ale už nyní je jisté, že půjde opět o vizuální pastvu pro oči, které budou vévodit zbrusu noví vetřelci.

alien

Samozřejmě zbrusu nový vetřelec vychází z původní grafické podoby a změny jsou vlastně velmi kosmetické. Pro fanoušky je to však zajímavá informace, která dokazuje, že značka nespí a dál se vyvíjí.

Tagy: Vetřelec

Zdroje: Movieweb

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.