Ženy v pokušení a Souboj titánů zůstávají v čele návštěvnosti kin

- Téma autor: red

Komedii Ženy v pokušení, režiséra Jiřího Vejdělka, za osm týdnů od premiéry zhlédlo 750.000 diváků. Oznámila to mluvčí tvůrců Uljana Donátová. V aktuálním žebříčku návštěvnosti za uplynulý týden se film umístil na prvním místě s počtem 27.990 diváků

Podle Unie filmových distributorů ho za celou dobu promítání zhlédlo 741.649 lidí. Unie ale oproti distributorovi samotného snímku sleduje návštěvnost jen v určitých kinech, proto se může číselný údaj mírně rozcházet.

Na druhé příčce se s 14.962 diváky umístil americký snímek Souboj titánů. Také další dvě místa obsadily novinky amerických filmových studií; snímek Iron Man 2 a animovaný příběh Jak vycvičit draka. Komedie o smolařském superhrdinovi Kick-Ass skončila pátá.

Souboj titánů

Na šestou příčku z páté v minulém týdnu klesl projekt režisérky a scenáristky Alice Nellis Mamas&Papas. Z domácí tvorby v žebříčku dále bodovala Troškova komedie Doktor od Jezera hrochů na třináctém místě; celkem ji dosud vidělo 286.734 lidí.

Na sedmnáctém místě se umístil nový "groteskní" dokument režisérů Víta Klusáka a Filipa Remundy Český mír, který měl premiéru před týdnem. Další dokumentární film, Oko nad Prahou Olgy Špátové, se umístil o příčku níž.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.