V nové tarantinovce doplní duo DiCaprio & Pitt svůdná Margot Robbie

- Novinky autor: Adam Homola

Tarantinovka Once Upon a Time in Hollywood se zrovna natáčí v Los Angeles a jeho blízkém okolí. Fotku Brada Pitta a Leonarda DiCapria jste už asi viděli, ale teď se nám konečně představuje i hlavní ženská herecká hvězda, Margot Robbie.

Ta si zahraje herečku Sharon Tate a jak se můžete podívat níže a na různých dobových fotkách, podoba se skutečnou Tate je tam nemalá.

Připomeňme, že Once Upon a Time in Hollywood se odehrává v Los Angeles v roce 1969 a točí se kolem výše zmíněných pánů. DiCaprio hraje Ricka Daltona, bývalou hvězdu westernového seriálu, zatímco Pitt jeho dlouhodobého kaskadéra Cliffa Bootha. Oba chlapíci se přitom novým Hollywoodem protloukají bez větších úspěchů a onu dříve dobře známou továrnu na sny už moc nepoznávají a snaží se znovu prorazit.

eceqcrn59ie11

Margot Robbie pak hraje mrtvou herečku Sharon Tate, která bydlí hned vedle DiCapria a celé to dohromady pojí vraždy spojené s rodinou Mansonových. Skutečná Tate byla totiž tehdy brutálně ubodána, a to pouhé dva týdny před porodem. Tate byla také mimochodem manželkou režiséra Romana Polanskiho.

Once Upon a Time in Hollywood půjde do kin za rok, tedy 9. srpna 2019. Vedle zmíněných herců a herečky se ve filmu objeví ještě Burt Reynolds, Timothy Olyphant, Kurt Russell, Michael Madsen, Tim Roth, Al Pacino, Damian Lewis, Luke Perry, Emile Hirsch, Dakota Fanning, Clifton Collins, Scoot McNairy, Keith Jefferson, Nicholas Hammond a další.

Z filmu toho zatím venku mnoho není, ale na place to vypadá hodně stylově:

Tagy: Quentin Tarantino

Zdroje: Margot Robbie Instagram

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.