Brad Pitt a Leonardo DiCaprio se budou snažit prorazit v Hollywoodu plném hipíků

- Dokina.cz autor: Adam Homola

Quentin Tarantino pošle svůj předposlední film do kin už v srpnu příštího roku, tudíž by se mělo začít natáčet v dohledné době. Film už má název a potvrzeny jsou i dvě hlavní hvězdy. Tarantinovu novinku budeme příští rok v kinech hledat pod názvem Once Upon a Time in Hollywood, hlavní roli si zahraje Leonardo DiCaprio a sekundovat mu bude Brad Pitt.

Takhle luxusní hlavní dvojicí se ale ještě nekončí. Margot Robbie sice zatím oficiálně potvrzená není, ale spekuluje se o ní už několik měsíců a prý by se mohl objevit i Tom Cruise. A to by bylo, aby nebyl ve filmu od Tarantina i Samuel L. Jackson.

Leonardo DiCaprio bude hrát bývalou hereckou hvězdu Ricka Daltona, známého především díky svému westernovému seriálu. Brad Pitt pak ztvární roli jeho kaskadérského dvojníka Cliffa Bootha a oba se budou snažit prorazit v hipísáckém Hollywoodku v roce 1969, kdy už tuhle „továrnu na sny“ sami moc nepoznávají.

Naštěstí pro ně hned vedle obou pánů bydlí slavná herečka Sharon Tate, kterou by si měla údajně zahrát právě Robbie. Tate byla brutálně zavražděna Mansonovými a my už nějakou dobu víme, že sám Charles Manson, jeho rodina a možná i následovníci, budou mít ve filmu větší či menší roli.

Once Upon a Time in Hollywood se tak zatím rýsuje opravdu parádně, Tarantino filmy natáčet umí a jak vidíme, dokáže si sehnat i opravdu prvotřídní herce. Snad se začne natáčet už brzy, abychom se mohli podívat na nějaké fotky a videa z placu a pak si užít tohle netradiční obsazení v prvním traileru.

Tagy: Quentin Tarantino

Zdroje: Indiewire

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.