Brad Pitt a Leonardo DiCaprio na první fotce z nové tarantinovky

- Novinky autor: Adam Homola

Když začne Quentin Tarantino pracovat, zpozorníme. Obzvláště teď, kdy chystá Once Upon a Time in Hollywood. Jeho nejnovější a zřejmě předposlední film je narvaný hvězdami k prasknutí a ty dvě největší, Brad Pitt a Leonardco DiCaprio, se nám představují na první fotce.

Oblečení obou pánů se bát nemusíte, film není zasazen do současnosti, ale do roku 1969. DiCaprio hraje bývalou hereckou hvězdu, Pitt pak jeho kaskadérského dvojníka a oba se snaží v tehdejším Hollywoodu prorazit.

Někde v druhé rovině příběhu se pak bude odehrávat příběh herečka Sharon Tate, kterou si zahraje Margot Robbie. Tate byla brutálně zavražděna Mansonovými, kteří by měli mít ve filmu alespoň nějakou roli.

O detailech zápletky a tom, jak to bude celé fungovat zatím ještě moc detailů nevíme a na trailer si také ještě počkáme, ale Once Upon a Time in Hollywood se už teď řadí mezi nejočekávanější filmy příštího roku.

Vedle Brada Pitta, Leonarda DiCapria a Margot Robbie ve filmu bude i Dakota Fanning, Al Pacino, Kurt Russell, Timothy Olyphant, Damian Lewis, Burt Reynolds, James Marsden, Emile Hirsh, Tim Roth, Luke Perry a další.

0vyypp8wlj611

Tagy: Quentin Tarantino

Zdroje: tisková zpráva

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.