V čele žebříčku návštěvnosti filmů je komedie Marie Poledňákové

24. 5. 2012 - 11:10 | Téma | red

V čele žebříčku návštěvnosti filmů je komedie Marie Poledňákové zdroj: tisková zpráva

Komedie Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel přilákala vzápětí po premiéře do kin 86.680 diváků a zaujala tak první místo víkendového žebříčku návštěvnosti. Na tržbách získala 11,3 milionu korun.

Komedie vznikla jako volné pokračování předchozího snímku této režisérky Líbáš jako bůh, který si nenechalo během prvního popremiérového víkendu v únoru 2009 ujít 92.434 lidí. V pokladnách tehdy nechali 11,4 milionu korun.

Snímek Marie Poledňákové v aktuálním žebříčku návštěvnosti odsunul na druhou pozici americký akční film Avengers, který zhlédlo 17.462 lidí. Celkem jich má na kontě už téměř 200.000. 

Třetí je komedie Diktátor rovněž z americké produkce s počtem 15.494 víkendových diváků. Komik a mystifikátor Sacha Baron Cohen si v ní po kazašském Boratovi a rakouském Brunovi navlékl mužný plnovous a spolu s ním masku neomezeného vládce zemičky, kterou chce ze všech sil zachránit před demokracií.

Avengers

Na dalších místech tabulky jsou filmy Temné stíny, StreetDance 2 a Piráti. Teprve sedmé místo v tabulce patří dalšímu domácímu zástupci, jímž je Prušinovského komedie Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka. O víkendu ji vidělo jen na dvanáct set zájemců, ovšem celkem má na kontě přes 365.000 diváků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.