V čele žebříčku návštěvnosti filmů je komedie Marie Poledňákové

24. 5. 2012 11:10 - Téma | Autor: red

V čele žebříčku návštěvnosti filmů je komedie Marie Poledňákové

Komedie Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel přilákala vzápětí po premiéře do kin 86.680 diváků a zaujala tak první místo víkendového žebříčku návštěvnosti. Na tržbách získala 11,3 milionu korun.

Komedie vznikla jako volné pokračování předchozího snímku této režisérky Líbáš jako bůh, který si nenechalo během prvního popremiérového víkendu v únoru 2009 ujít 92.434 lidí. V pokladnách tehdy nechali 11,4 milionu korun.

Snímek Marie Poledňákové v aktuálním žebříčku návštěvnosti odsunul na druhou pozici americký akční film Avengers, který zhlédlo 17.462 lidí. Celkem jich má na kontě už téměř 200.000. 

Třetí je komedie Diktátor rovněž z americké produkce s počtem 15.494 víkendových diváků. Komik a mystifikátor Sacha Baron Cohen si v ní po kazašském Boratovi a rakouském Brunovi navlékl mužný plnovous a spolu s ním masku neomezeného vládce zemičky, kterou chce ze všech sil zachránit před demokracií.

Avengers

Na dalších místech tabulky jsou filmy Temné stíny, StreetDance 2 a Piráti. Teprve sedmé místo v tabulce patří dalšímu domácímu zástupci, jímž je Prušinovského komedie Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka. O víkendu ji vidělo jen na dvanáct set zájemců, ovšem celkem má na kontě přes 365.000 diváků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.