Komedie Marie Poledňákové stále vede návštěvnost kin

30. 5. 2012 10:32 - Téma | Autor: red

Komedie Marie Poledňákové stále vede návštěvnost kin Zdroj: Archiv

Komedie Marie Poledňákové Líbáš jako ďábel se opět umístila v čele víkendového žebříčku návštěvnosti českých kin, když ji zhlédlo dalších 60.000 diváků. Celkem jich má na kontě 216.000 a tržby ve výši téměř 27 milionů korun.

Na druhém místě skončil americký akční film Avengers, který podle informací Unie filmových distributorů o víkendu zhlédlo 15.000 lidí. Ani na třetím místě tabulky se od minulého týdne nic nezměnilo, když je obsadila komedie Diktátor rovněž z americké produkce s počtem 13.000 diváků. Komik a mystifikátor Sacha Baron Cohen si v ní po kazašském Boratovi a rakouském Brunovi navlékl plnovous a spolu s ním masku neomezeného vládce zemičky, kterou chce ze všech sil zachránit před demokracií.

Na dalších místech tabulky jsou Temné stíny, francouzsko-americký akční thriller Útěk z MS-1 a britští Piráti. Ze sedmého na deváté místo se propadla Prušinovského komedie Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka. Promítá se však už devět týdnů a za tu dobu ji zhlédlo přes 367.000 diváků, kteří v pokladnách kin nechali 48 milionů korun.

Avengers

Žebříček je sestavován z údajů, které Unii filmových distributorů poskytují provozovatelé 160 největších kin v ČR. Roční výsledky této skupiny tvoří zhruba 85 procent celkové bilance všech českých kin. Pro pořadí jsou rozhodující tržby, ne počet diváků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.