The Rock začíná připravovat Hobbs & Shaw 2 s novými anti-hrdiny

14. 4. 2020 - 14:30 | Novinky | Adam Homola

The Rock začíná připravovat Hobbs & Shaw 2 s novými anti-hrdiny zdroj: Universal Pictures

Dwayne „The Rock“ Johnson se podělil o několik detailů ohledně nového Rychle a zběsile, respektive prvního pokračování prvního spin-offu Hobbs and Shaw.

Ten jsme dostali loni a jakkoliv to byla neuvěřitelná blbost, byla to zábavná blbost. A jen v kinech utržila necelých 800 milionů dolarů, takže dostane pokračování. To teď Johnson na svém Instagramu oficiálně potvrdil a prozradil, že Hobbs and Shaw 2 napíše Chris Morgan.

Tedy dvorní scénárista skoro celé série Rychle a zběsile. Minimálně po scénáristické stránce je tak pokračování spin-offu v dobrých rukách. Nebo řekněme přesně v těch rukách, ve kterých by mělo být.

Přípravy jsou ale teprve na začátku a natáčet se jen tak nezačne – budeme rádi, když se kamery rozjedou někdy příští rok. Johnson se bude na projektu mimochodem opět podílet i produkčně, skrze svoji společnost Seven Bucks Productions.

Johnson také naznačil, že nás čeká spousta nových překvapení a nových postav, které budou z ranku záporáků, anti-hrdinů, ale i klasických hrdinů.

Vedle Hobbs and Shaw 2 nás čeká ještě klasické Rychle a zběsile. To v současné době čeká na svůj devátý díl, který jsme měli vidět už za pár měsíců. Celosvětová pandemie koronaviru ale Rychle a zběsile 9 odložila z letošního léta až na to příští, takže si na Vina Diesela a jeho partičku ještě počkáme.

"Hobbs a Shaw jsou klukovská zábava v té nejklasičtější podobě, která má v sobě bezstarostnost, divokost a naivitu osmdesátkových akčních pecek smíchanou se štědrým rozpočtem a těmi nejtalentovanějšími lidmi, jaké může současný Hollywood v akčním žánru nabídnout. Pokud vám tedy velké akční filmy v kinech chybí, tenhle si nenechte ujít. Už proto, aby vydělal a začalo se jich zase točit víc. V Hollywoodu jsou evidentně lidé, co to pořád umí," napsal o prvním Hobbs a Shaw v recenzi Matěj.

zdroj: Universal Pictures

Zdroje: The Rock Instagram

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.
Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.
Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

7. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Boxerské drama Creed bylo výborné a Stallonovi přihrálo nominaci na Oscara. Jenže teď se svou nejslavnější rolí asi definitivně končí.