The Rock začíná připravovat Hobbs & Shaw 2 s novými anti-hrdiny

14. 4. 2020 - 14:30 | Novinky | Adam Homola

The Rock začíná připravovat Hobbs & Shaw 2 s novými anti-hrdiny zdroj: Universal Pictures

Dwayne „The Rock“ Johnson se podělil o několik detailů ohledně nového Rychle a zběsile, respektive prvního pokračování prvního spin-offu Hobbs and Shaw.

Ten jsme dostali loni a jakkoliv to byla neuvěřitelná blbost, byla to zábavná blbost. A jen v kinech utržila necelých 800 milionů dolarů, takže dostane pokračování. To teď Johnson na svém Instagramu oficiálně potvrdil a prozradil, že Hobbs and Shaw 2 napíše Chris Morgan.

Tedy dvorní scénárista skoro celé série Rychle a zběsile. Minimálně po scénáristické stránce je tak pokračování spin-offu v dobrých rukách. Nebo řekněme přesně v těch rukách, ve kterých by mělo být.

Přípravy jsou ale teprve na začátku a natáčet se jen tak nezačne – budeme rádi, když se kamery rozjedou někdy příští rok. Johnson se bude na projektu mimochodem opět podílet i produkčně, skrze svoji společnost Seven Bucks Productions.

Johnson také naznačil, že nás čeká spousta nových překvapení a nových postav, které budou z ranku záporáků, anti-hrdinů, ale i klasických hrdinů.

Vedle Hobbs and Shaw 2 nás čeká ještě klasické Rychle a zběsile. To v současné době čeká na svůj devátý díl, který jsme měli vidět už za pár měsíců. Celosvětová pandemie koronaviru ale Rychle a zběsile 9 odložila z letošního léta až na to příští, takže si na Vina Diesela a jeho partičku ještě počkáme.

"Hobbs a Shaw jsou klukovská zábava v té nejklasičtější podobě, která má v sobě bezstarostnost, divokost a naivitu osmdesátkových akčních pecek smíchanou se štědrým rozpočtem a těmi nejtalentovanějšími lidmi, jaké může současný Hollywood v akčním žánru nabídnout. Pokud vám tedy velké akční filmy v kinech chybí, tenhle si nenechte ujít. Už proto, aby vydělal a začalo se jich zase točit víc. V Hollywoodu jsou evidentně lidé, co to pořád umí," napsal o prvním Hobbs a Shaw v recenzi Matěj.

zdroj: Universal Pictures

Zdroje: The Rock Instagram

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.