Podívejte se na absurdní první trailer na Rychle a zběsile 9

1. 2. 2020 10:22 - Trailery | Autor: Adam Homola

Podívejte se na absurdní první trailer na Rychle a zběsile 9 Zdroj: Universal Pictures

Tak a je to tady. První trailer na devátý díl Rychle a Zběsile, kde Vin Diesel ignoruje osudy postav z minulých dílů stejně jako fyzikální zákony.

Nuda? Na první pohled ne, ovšem na druhý to trochu zívačka je. Trailer je dlouhý a nabízí hromadu akce i postav, jenže se nemůžu zbavit pocitu, že jsme tu něco takového už měli. A to dokonce několikrát. Zase se objeví někdo z dávné minulosti někoho, je to obrovská hrozba se kterou se tým musí vypořádat a tak začínají hrátky s fyzikou.

Tedy vlastně absolutní ignorování fyzikálních zákonů, na které jsme sice u série Rychle a zběsile zvyklí, přesto tady tvůrce napadají nové a nové věci. A celé to začíná vyptat pomalu víc než absurdně. A víte co? Vůbec bych se nedivil, kdyby se v příštím, nebo možná už tomhle díle, John Cena neobjevil u společné barbecue.

Jakkoliv je trailer solidní a má asi všechno to co by měl mít, pořád mi tam něco chybí. Nějaká šťáva či záblesk něčeho nového, zajímavého. Nebo alespoň vtipného. Místo toho nám tvůrci servírují již několikrát ohřátou kaši. Nakonec si na Rychle a zběsile 9 do toho kina asi stejně zajdu, ale nemůžu se zbavit pocitu, že z prvního traileru mě Hobbs & Shaw bavil a lákal výrazně víc než tahle pětkrát viděná rodinná sešlost.

Vrací se většina starých známých a nový John Cena, který Vina Diesela hezky potrápí. Hlavní série Rychle a zběsile „se zbavila“ jednoho wrestlera, tak si musela pořídit druhého. Absence Rocka a Stathama v devítce ale zase tolik nevadí, pánové si totiž loni zablbli v prvním spin-offu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw.

zdroj: Universal Pictures

Zdroje: Universal Pictures

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

9. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pamatujete ještě na horor Ti druzí? Hlavní roli měla Nicole Kidman a v roce 2001 s ním okouzlila kritiky i diváky. A teď se vrací.
V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

8. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér posledních dvou dílů Jumanji prozradil, že se chystá pokračování. Nejen kvůli stávající situaci je ještě hodně daleko, ale přípravy už pomalu začínají.
Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

7. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pátý Indiana Jones měl mít premiéru už v červenci příštího roku a natáčet se mělo zhruba touhle dobou. Jenže tomu je nyní konec nejen kvůli celosvětové pandemii koronaviru.
Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

6. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

V Marvelu, a nejen tam to je teď intenzivní. Plánové miliardy nikde, hotové filmy se odkládají, ty roztočené se točit přestávají… Přesto všechno se věci hýbou kupředu.