Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 9:56 - Novinky | Autor: Adam Homola

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra Zdroj: Disney

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.

Jenže místo první klapky film zase odkládá. Poslední studiový rozkaz zněl jasně: dostat film do kin letos v prosinci. Jenže on už je letos říjen a plac zeje prázdnotou. To proto, že tam nemá na herce kdo pokřikovat – Uncharted totiž pořád nemá režiséra, a tak Sony film opět odkládá. Tentokrát z prosince na březen příštího roku, jak reportuje Deadline.

Pokud chtějí v Sony takové datum stihnout, měli by začít natáčet co nejdřív, jenže jak už padlo výše, jaksi chybí režisér. Nedávno se spekulovalo o Rubenu Fleischerovi (Venom), jenže ten zatím nic nepodepsal. Ze snímku tak v posledních několika letech odešli režiséři Travis Knight, Dan Trachtenberg, David O. Russell, Neil Burger, Seth Gordon a Shawn Levy. Ani jednomu se to nepodařilo dotáhnout do konce a všichni nakonec vycouvali.

S účastí Toma Hollanda a Marka Wahlberga se pořád počítá a natáčet by se mělo opravdu brzy – Sony chce totiž stihnout veškeré natáčení ještě předtím, než se Holland pustí do třetího Spider-Mana. Což by mělo být ještě někdy letos.

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší role Harrisona Forda které nejsou Star Wars nebo Indiana Jones

Nejlepší role Harrisona Forda které nejsou Star Wars nebo Indiana Jones

26. 2. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Spousta herců musí celou svou kariéru bojovat s faktem, že si je diváci spojují s jednou jedinou rolí. Harrisona Forda si spojují se dvěma.
Natáčení Mission: Impossible 7 se odkládá kvůli koronaviru

Natáčení Mission: Impossible 7 se odkládá kvůli koronaviru

25. 2. 2020 | Novinky | Adam Homola

Koronavirus má už dopad na spoustu odvětví, oborů a průmyslů, včetně toho filmového. Aktuálním příkladem je pozastavení natáčení Mission: Impossible 7.
Recenze: Ježek Sonic – videoherní ikona to zkouší v kinech. A napoprvé docela dobře

Recenze: Ježek Sonic – videoherní ikona to zkouší v kinech. A napoprvé docela dobře

24. 2. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Že by se konečně začalo dařit filmům natočeným podle počítačových her? Na nějaké soudy je ještě brzy, těch pár úspěchů z posledních let může být náhoda, ale každopádně i tak se ukazuje, že na trhu pro herní filmy místo je.
Chris Pratt: Jurský svět 3 bude jako Avengers: Endgame

Chris Pratt: Jurský svět 3 bude jako Avengers: Endgame

21. 2. 2020 | Novinky | Adam Homola

Jurský svět překvapil, dvojka trochu zklamala a za nedlouho se začne natáčet trojka. Která by měla být něco jako dinosauří Avengers: Endgame, alespoň podle Chrise Pratta.