Smolné Uncharted se zase odkládá, tentokrát kvůli koronaviru

17. 3. 2020 14:00 - Novinky | Autor: Adam Homola

Smolné Uncharted se zase odkládá, tentokrát kvůli koronaviru Zdroj: Naughty Dog

Dlouho připravovaný dobrodružný film Uncharted má ohromnou smůlu. Poté, co si prošel nespočtem odkladů, změn režisérů a dalších komplikací se natáčení odkládá.

Správná konstelace hvězd nastala po několika dlouhých letech teprve nedávno. Hlavní herecké hvězdy mají konečně volno v diáři, studio na osmý pokus našlo režiséra, který film natočí, se scénářem jsou všichni spokojení a začaly přípravy na samotné natáčení. Jenže tomu je teď konec.

Na vině není samozřejmě nic jiného než aktuální pandemie koronaviru, kvůli které v Sony celé Uncharted stopli. Pozastavení produkce je podle některých zdrojů naplánováno na šest týdnů, jenže nikdo neví, co za měsíc a půl bude. Tou dobou může pandemie ustupovat, nebo se naopak ještě zhorší. V tuto chvíli si nemůže být jakýmkoliv scénářem vývoje jistý nikdo. Jiné zdroje zase mluví o odložení natáčení na neurčito, jak reportuje Variety.

Odklad natáčení tak dost možná ohrozí i datum premiéry, které se po řadě odkladů ustálilo na březen 2021. Velmi pravděpodobně se filmu ale dočkáme až později.

V Uncharted mají hrát Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas a další. Režírovat má Ruben Fleischer (Venom).

zdroj: Sony

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

9. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pamatujete ještě na horor Ti druzí? Hlavní roli měla Nicole Kidman a v roce 2001 s ním okouzlila kritiky i diváky. A teď se vrací.
V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

8. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér posledních dvou dílů Jumanji prozradil, že se chystá pokračování. Nejen kvůli stávající situaci je ještě hodně daleko, ale přípravy už pomalu začínají.
Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

7. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pátý Indiana Jones měl mít premiéru už v červenci příštího roku a natáčet se mělo zhruba touhle dobou. Jenže tomu je nyní konec nejen kvůli celosvětové pandemii koronaviru.
Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

6. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

V Marvelu, a nejen tam to je teď intenzivní. Plánové miliardy nikde, hotové filmy se odkládají, ty roztočené se točit přestávají… Přesto všechno se věci hýbou kupředu.