Tom Holland: Uncharted má jeden z nejlepších scénářů jaké jsem kdy četl

18. 2. 2020 - 9:43 | Dokina.cz | Adam Homola

Tom Holland: Uncharted má jeden z nejlepších scénářů jaké jsem kdy četl zdroj: tisková zpráva

Chystané a věčně odkládané filmové Uncahrted by mohlo podle Toma Hollanda zlomit ono nechvalně známé prokletí filmů podle her.

Důvod je přitom prostý: půjde o origin. Hlavní herecká hvězda filmu totiž tvrdí, že hráči, kteří mají Uncharted v malíku, se z filmu dozví spoustu nových informací. Film se totiž bude odehrávat na začátku dobrodružné kariéry hlavního hrdina Nathana Drakea, zatímco hry ho chytly až na jeho vrcholu.

Hráči tak budou koukat na něco, co vlastně neznají. Zatímco potenciální diváci, kteří o herním Uncharted ani nikdy neslyšeli, se budou prostě jen koukat na zábavný dobrodružný film a oproti hráčům nebudou v nevýhodě.

A vzhledem k univerzálnosti látky, tedy dobrodružství ve stylu Indiana Jonese by to teoreticky mohlo fungovat. Holland v rozhovoru pro IGN navíc dodává, že to je jeden z nejlepších scénářů, které kdy četl. Dejme stranou fakt, že Hollandovi je teprve 23 let, tudíž těch scénářů asi zase ještě tolik nečetl, ale budiž.

Film už ve svých přípravných fázích vystřídal řadu režisérů a aktuálně sice má stanovené datum premiéry (březen 2021), nicméně pořád jsme bez oficiálně jmenovaného režiséra. Naposled se spekulovalo o Rubenu Fleischerovi (Venom), jenže pouze na úrovni jedna paní povídala.

Vedle Hollanda se projektu upsal i Mark Wahlberg. Ten by si měl zahrát Sullyho, staršího parťáka a mentora hlavního hrdiny, které zase ztvární Holland.

zdroj: Sony

Zdroje: IGN (video)

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.