Tom Holland: Uncharted má jeden z nejlepších scénářů jaké jsem kdy četl

18. 2. 2020 9:43 - Dokina.cz | Autor: Adam Homola

Tom Holland: Uncharted má jeden z nejlepších scénářů jaké jsem kdy četl Zdroj: Archiv

Chystané a věčně odkládané filmové Uncahrted by mohlo podle Toma Hollanda zlomit ono nechvalně známé prokletí filmů podle her.

Důvod je přitom prostý: půjde o origin. Hlavní herecká hvězda filmu totiž tvrdí, že hráči, kteří mají Uncharted v malíku, se z filmu dozví spoustu nových informací. Film se totiž bude odehrávat na začátku dobrodružné kariéry hlavního hrdina Nathana Drakea, zatímco hry ho chytly až na jeho vrcholu.

Hráči tak budou koukat na něco, co vlastně neznají. Zatímco potenciální diváci, kteří o herním Uncharted ani nikdy neslyšeli, se budou prostě jen koukat na zábavný dobrodružný film a oproti hráčům nebudou v nevýhodě.

A vzhledem k univerzálnosti látky, tedy dobrodružství ve stylu Indiana Jonese by to teoreticky mohlo fungovat. Holland v rozhovoru pro IGN navíc dodává, že to je jeden z nejlepších scénářů, které kdy četl. Dejme stranou fakt, že Hollandovi je teprve 23 let, tudíž těch scénářů asi zase ještě tolik nečetl, ale budiž.

Film už ve svých přípravných fázích vystřídal řadu režisérů a aktuálně sice má stanovené datum premiéry (březen 2021), nicméně pořád jsme bez oficiálně jmenovaného režiséra. Naposled se spekulovalo o Rubenu Fleischerovi (Venom), jenže pouze na úrovni jedna paní povídala.

Vedle Hollanda se projektu upsal i Mark Wahlberg. Ten by si měl zahrát Sullyho, staršího parťáka a mentora hlavního hrdiny, které zase ztvární Holland.

zdroj: Sony

Zdroje: IGN (video)

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

Hororová klasika Ti druzí se už brzy vrátí

9. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pamatujete ještě na horor Ti druzí? Hlavní roli měla Nicole Kidman a v roce 2001 s ním okouzlila kritiky i diváky. A teď se vrací.
V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

V Sony už začínají pracovat na dalším Jumanji

8. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér posledních dvou dílů Jumanji prozradil, že se chystá pokračování. Nejen kvůli stávající situaci je ještě hodně daleko, ale přípravy už pomalu začínají.
Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

Indiana Jones 5 je pořád bez režiséra, James Mangold prý stále vyjednává

7. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

Pátý Indiana Jones měl mít premiéru už v červenci příštího roku a natáčet se mělo zhruba touhle dobou. Jenže tomu je nyní konec nejen kvůli celosvětové pandemii koronaviru.
Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

Marvel odložil prakticky všechny plánované filmy, Black Widow dorazí v listopadu

6. 4. 2020 | Novinky | Adam Homola

V Marvelu, a nejen tam to je teď intenzivní. Plánové miliardy nikde, hotové filmy se odkládají, ty roztočené se točit přestávají… Přesto všechno se věci hýbou kupředu.