Muži v černém nezapomínají ani na ženy a mezinárodní akci

26. 4. 2019 11:37 - Trailery | Autor: Adam Homola

Muži v černém nezapomínají ani na ženy a mezinárodní akci Zdroj: Archiv

Muži v černém byli moc fajn, ale s předraženým třetím dílem do světa žádnou velkou díru neudělali. Celá značka se tak nově víceméně restartuje, před kameru nastupuje nová generace a nám se tady tak dost možná rodí „nová“ série s Chrisem Hemsworthem v čele.

Will Smith i Tommy Lee Jones jsou pryč, hlavním tahounem bude Hemsworth a jeho kolegyně z Thor: Ragnarok, valkýra Tessa Thompson. Mladou dvojici doplní ještě Liam Neeson a dobrodružství může začít. V Londýně.

Tam se bude odehrávat nemalá část nového dílu trefně pojmenovaného Muži v černém: Globální hrozba. Londýnem to totiž ani zdaleka nekončí, hrdinové se totiž podívají třeba i na poušť. A pokud se tahle „jednička“ chytí, bude se v případných dalších dílech jistě cestovat víc než kdy jindy.

Režíruje F. Gary Gray (Rychle a zběsile 8Straight Outta ComptonCtihodný občan, A Man Apart, The Italian Job).

Muži v černém: Globální hrozba bude mít premiéru 13. června.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.