Jeníček a Mařenka budou lovit zombie

8. 9. 2015 16:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Jeníček a Mařenka budou lovit zombie

Krátce po uvedení zábavné akční pohádky Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic studio Paramouint oznámilo, že bude pracovat na pokračování. Jsou to již dva roky a teprve nyní začíná být opravdu jasno. Dvojka se konečně začíná hýbat kupředu.

Jeníček s Mařenkou za oceánem rozhodně neslavili nějaký velký úspěch. V USA snímek vydělal pouze 55,7 miliónů dolarů, což opravdu není mnoho. Jenže klasická pohádka přetavená do bizarní hororové rubačky slavila úspěchy všude jinde a nakonec svým tvůrcům přinesla více než 226 miliónů dolarů. A to už důvod k oslavám a samozřejmě také natáčení dvojky. 

hansel1

Bude mít dvojka podtitul Mrtvý posel?

Režie dvojky se ujal francouzský tvůrce Bruno Aveillan, který převzal otěže po Tommy Wirkolovi. Zatím není jasné, o čem by dxruhý díl měl být, nicméně první obrázky grafických nápadů naznačují směr. Jeníček s Mařenkou si tentokrát počíhají na zombíky.

Hansel_zombie

Hansel_zombie

Zatím to jsou jen obrázky, co nevypadají zrovna vábně, ale věřte nám, že to bude zase legrace.

Zatím není potvrzené nejen datum premiéry, ale ani datum začátku natáčení. Přesto jde o film, který už od šéfu studia dostal zelenou a jakmile budou všichni protagonisté čas, jde se na věc.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.