Hotel Transylvania 2 přispěchal s vtipným trailerem

- Novinky autor: Vojtěch Karlík

Hotel Trasvylvania byl hodně vydařený a fakt zábavný animovaný film o tom, jak kdesi v Rumunsku stále žije Dracula se svojí dcerou. Do jeho hotelu pro strašidla se přimotá člověk a o legraci je vystaráno. nyní se chystá dvojka a tvůrci zveřejnili velmi vtipný trailer.

Pokračování může jít mnoha směry, ale jedno jisté. Dracula bude mít malého vnuka, kterého má díky své dceři (Selena Gomez) a jejího lidského manžela Jonathana (Andy Samberg) Drac (zkrácená přezdívka) je úžasný tvor. Jeho vtípky podané hlasem Adama Sandlera zafungovaly na celém světě a bylo jasné, že dvojka musí prostě být.

Čeští diváci se dočkají až na konci září. Takže zatím nabízíme trailer, v němž Drac učí vnuka vskutku brutálně létat.

Tagy: animovaný film

Zdroje: YouTube

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.