Herečka přičítá neúspěch posledního Terminátora vyčerpaným divákům

3. 12. 2020 - 9:00 | Novinky | Adam Homola

Herečka přičítá neúspěch posledního Terminátora vyčerpaným divákům zdroj: Paramount Pictures

Poslední Terminátor dopadl vlastně relativně dobře, ale ani to nestačilo a u diváků stejně prohučel.

Terminátor: Temný osud měl na starosti režisér Tim Miller (Deadpool) a nakonec to dopadlo slušně. Jenže laťka byla předchozími díly nastavena tak nízko, že jasné odkazování, a především navazování na dvojku do jisté míry zabralo. Vrátil se Arnold, vrátila se i Linda, ale ve výsledku to filmu nepomohlo. Temný osud potkal temný osud a film neutržil v kinech dostatečné množství peněz, a i ta kritika si na něm v řadě případů smlsla.

Důvodů může být celá řada, nicméně herečka Mackenzie Davis, která hrála postavu jménem Grace, teď ukázala v podcastu Happy Sad Confused prstem na ten hlavní důvod. Podle ní stojí za neúspěchem Terminátor: Temný osud především únava materiálem.

Sama si sice proces natáčení pochvalovala, Miller je podle ní skvělý režisér a všichni se z toho snažili udělat co nejlepší film, jenže co naplat. Podle Davis nikdo neviděl poslední tři Terminátory a jakkoliv se tvůrčí tým snažil, neopadlo to na úrodnou půdu. Herečka si totiž myslí, že diváci byli už všemi těmi Terminátory za poslední roky vyčerpaní a přejedení.

A je asi pravda že ve chvíli, kdy pošlete do kin dva sotva průměrné díly po sobě, tím třetím to asi jen těžko zachráníte. Arnold se navíc vrátil de facto v každém z nich, takže minimálně skrze další velký návrat hlavní hvězdy série to hrát nešlo. A návrat Lindy Hamilton byl sice hezký, ale potěšil spíš jen zaryté fanoušky dvojky – diváckým masám je Hamilton nejspíš dost ukradená.

Vyčerpaní diváci a únava materiálu zní vlastně nakonec docela uvěřitelně. Nezbývá než doufat, že další Terminátor přijde za delší dobu a že bude výrazně jiný, než předchozí díly. Odkazovat se totiž po padesáté na ten stejný film, hrát po padesáté na tu stejnou strunu, potká dalšího případného Terminátora stejný temný osud.

zdroj: Paramount Pictures

Zdroje: Happy Sad Confused

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.