Epická podívaná Godzilla vs Kong bude mít epické zpoždění

26. 11. 2019 16:00 - Novinky | Autor: Adam Homola

Epická podívaná Godzilla vs Kong bude mít epické zpoždění zdroj: Archiv

Epický střet Godzilly s King Kongem nám měl zpestřit březnový přechod ze zimy do jara, ale nakonec si počkáme až do zimy.

Studio Warner Bros. totiž film odložilo o celých osm měsíců, a to až na 20. listopadu 2020, jak reportuje The Hollywood Reporter.

Godzilla vs. Kong tak dorazí s obrovským zpožděním a je jen otázkou proč tomu tak je. Možná je potřeba udělat masivní dotáčky a důležití lidé už do března nemají čas, nebo jde jen o strategické posunutí termínu vzhledem ke konkurenci? Nebo obojí.

Godzilla vs Kong nemá být jen velkým uřvaným blockbusterem, kde si budou dávat dvě ikonické potvory po tlamě. Film bude zároveň nějakým způsobem navazovat na Godzillu z roku 2014, na Kong: Ostrov Lebek z roku 2017 a taky na letošní Godzilla II: Král monster.

Žádný ze zmíněných filmů nebyl vyloženě kasovní hit, který by rozdrtil pokladny kin a chodilo se na něj ve velkém. A zrovna letošní Godzilla II: Král monster docela zklamala. Jak svými kvalitami, tak tržbami. Při poměrně vysokých nákladech na produkci se nakonec vyšplahala jen na 385 milionů dolarů z kin, což není žádná sláva.

Godzilla vs Kong se natáčela už před několika měsíci. Tvůrci tak mají nyní alespoň spoustu času na případné přetáčky a na doladění všeho potřebného ve střižně. Pokud se jim to podaří, není důvod, aby zrovna tahle monstrózní slezina neutržila balík. Snad se jí to podaří.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

Ve filmu podle Borderlands si opravdu zahraje Cate Blanchett

29. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Tak a je to oficiální, Cate Blanchett si ve filmu podle počítačové hry Borderlands opravdu zahraje.
Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.
Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet Doug Liman

27. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Toma Cruise bude ve vesmíru natáčet jeho dlouholetý kamarád a spolupracovník Doug Liman.
Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

Indiana Jones 5 skutečně natočí Mangold, scénář je zase na začátku

26. 5. 2020 | Novinky | Adam Homola

Producent Frank Marhsall stál na pozadí obrovské řady legendárních filmů, a to včetně série Indiana Jones. Aktuálně se chystá pětka a Marshall prozradil hned několik zajímavých novinek.