Epická podívaná Godzilla vs Kong bude mít epické zpoždění

26. 11. 2019 - 16:00 | Novinky | Adam Homola

Epická podívaná Godzilla vs Kong bude mít epické zpoždění zdroj: tisková zpráva

Epický střet Godzilly s King Kongem nám měl zpestřit březnový přechod ze zimy do jara, ale nakonec si počkáme až do zimy.

Studio Warner Bros. totiž film odložilo o celých osm měsíců, a to až na 20. listopadu 2020, jak reportuje The Hollywood Reporter.

Godzilla vs. Kong tak dorazí s obrovským zpožděním a je jen otázkou proč tomu tak je. Možná je potřeba udělat masivní dotáčky a důležití lidé už do března nemají čas, nebo jde jen o strategické posunutí termínu vzhledem ke konkurenci? Nebo obojí.

Godzilla vs Kong nemá být jen velkým uřvaným blockbusterem, kde si budou dávat dvě ikonické potvory po tlamě. Film bude zároveň nějakým způsobem navazovat na Godzillu z roku 2014, na Kong: Ostrov Lebek z roku 2017 a taky na letošní Godzilla II: Král monster.

Žádný ze zmíněných filmů nebyl vyloženě kasovní hit, který by rozdrtil pokladny kin a chodilo se na něj ve velkém. A zrovna letošní Godzilla II: Král monster docela zklamala. Jak svými kvalitami, tak tržbami. Při poměrně vysokých nákladech na produkci se nakonec vyšplahala jen na 385 milionů dolarů z kin, což není žádná sláva.

Godzilla vs Kong se natáčela už před několika měsíci. Tvůrci tak mají nyní alespoň spoustu času na případné přetáčky a na doladění všeho potřebného ve střižně. Pokud se jim to podaří, není důvod, aby zrovna tahle monstrózní slezina neutržila balík. Snad se jí to podaří.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

Mortal Kombat možná dostane hned několik pokračování

22. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros má s Mortal Kombatem velké plány a pokud se něco nepokazí, u prvního dílu jen tak neskončí.
Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.