Eddie Murphy a Melanie Brown se sešli na premiéře posledního dílu Shreka

- eXtra kiNo autor: red

Melanie Brownová, která se nejvíce proslavila jako členka divčí kapely Spice Girls přijela podpořit svého bývalého partnera Eddieho Murphyho na nedělní americkou slavnostní premiéru posledního dílu animovaného Shreka: Zvonec a konec.

Pár se rozešel několik měsíců před narozením jejich dcery Angel Iris v roce 2007, což vyústilo ve veřejnou bitvu o určení otcovství. Ale teď Brownová dorazila spolu s Murphym do losangeleského kina, kde se premiéra konala. Murphy přijel s celou svou rodinou a na zeleném koberci před kinem v žertu prohlásil: "Páni, v tý limuzíně ale bylo narváno!"

Murphy, který má celkem osm dětí, ve čtyřdílné sérii filmů o zlobrovi Shrekovi propůjčil hlas upovídanému oslíkovi. Shrek, jeho žena Fiona a kocour mluví v anglickém originále hlasy Mikea Myerse, Cameron Diazové a Antonia Banderase. Myers a Diazová se promítání rovněž zúčastnili a svěřili se, jak těžko se jim s postavami loučí.

"Jsme smutnější a smutnější s každým krokem po tomhle koberci, vážně," řekl novinářům Myers. "Je mi líto, že je to konec," dodala Diazová.

Do amerických kin se čtvrtý Shrek vydá 21. května. Čeští a slovenští diváci se ho dočkají 15. července, pokud se tedy nevydají do Zlína na 50. ročník mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež, který se koná od 30. května do 6. června - v jeho rámci bude Shrek: Zvonec a konec uveden v české předpremiéře.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.