Druhého Doctora Strange opravdu natočí Sam Raimi

17. 4. 2020 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Druhého Doctora Strange opravdu natočí Sam Raimi zdroj: Marvel Studios

Doctor Strange in the Multiverse of Madness opravdu natočí Sam Raimi. Co byla před časem jen spekulace je teď potvrzená zpráva a my se tak můžeme těšit na marvelovku od mistra hororů.

Raimi je výborná volba, ostatně na kontě má filmy jako Mocný vládce Oz, Stáhni mě do pekla, Téměř dokonalý zločin, nebo třeba Jednoduchý plán. Na dobré filmy má čuch, neboť se z producentské pozice podílel například na The Grudge, Kořist, Smrt ve tmě, Poltergeist apod.

Samozřejmě ale natočil původní sérii Evil Dead (Lesní duch) a pak „první“ tři Spider-Many z let 2002, 2004 a 2007. Tehdy měl aktuální Spider-Man Tom Holland nějakých pět šest let a pavoučího muže hrál Tobey Maguire. A jsou to právě Raimiho Spider-Mani, kteří společně s prvními X-Meny dokázali, že i komiksové filmy zvládnou kopat první ligu – a to jak kriticky, tak komerčně.

Raimi je tak pro Doctor Strange in the Multiverse of Madness výborný. Zvládá obrovské blockbustery i malé divné horory a druhý Doctor Strange má být navíc prvním regulérním hororem od Marvelu.

Dvojku měl původně točit režisér jedničky Scott Derrickson, ale ten z projektu nakonec vycouval. Hlavní roli si zopakuje Benedict Cumberbatch a natáčet by se mohlo začít relativně brzy.

zdroj: Cinemart

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.