Doctor Strange 2 přišel o režiséra, Marvel náhradu zatím nenašel

10. 1. 2020 9:47 - Novinky | Autor: Adam Homola

Doctor Strange 2 přišel o režiséra, Marvel náhradu zatím nenašel Zdroj: Marvel Studios

Režisér Scott Derrickson odchází od připravovaného snímku Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Derrickson přitom natočil prvního Doctora Strange a měl dělat i dvojku, na jejích přípravách se podílel, ale film nakonec nenatočí.

Společně s Marvelem se dohodli, že film natočí někdo jiný, protože studio a režisér mají klasické nicneříkající „kreativní neshody“. Nicméně Derrickson v Marvelu očividně nikoho nenaštval natolik, aby ho studio vyrazilo úplně. Režisér jedničky se tak na dvojce bude pořád podílet, jen už ale pouze z pozice výkonného producenta, jak sám Derrickson napsal na Twitteru.

Marvel nového režiséra ještě neoznámil, ale jeho (nebo její?) jméno se dozvíme nejspíš velice brzy. Produkce má totiž začít už v květnu a zatím se s žádnými odklady prý nepočítá. S čím se naopak počítá je návrat hlavní hvězdy – Marvel už před nějakou dobou potvrdil, že do role Doctora Strange se vrátí Benedict Cumberbatch a že dvojka má být vůbec první regulérní horor od Marvelu.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness bude mít premiéru v květnu příštího roku.

Zdroje: Scott Derrickson Twitter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.