Doctor Strange 2 koronaviru zatím odolává

27. 3. 2020 - 9:00 | Novinky | Adam Homola

Doctor Strange 2 koronaviru zatím odolává zdroj: Marvel Studios

Celosvětová pandemie koronaviru odkládá filmové premiéry a ruší téměř všechna myslitelná natáčení, ale minimálně jeden film zatím pokračuje podle plánu: Doctor Strange 2.

Podle zdrojů Variety se má Doctor Strange in the Multiverse of Madness začít natáčet v červnu, což je původní plánovaný termín a studio ho tak kvůli koronaviru neodkládá. Zatím jde prý všechno podle plánu, předprodukční fáze běží na plné obrátky a pokud do toho koronavirus nehodí vidle, kamery se rozjedou už za pár měsíců.

Zajímavé ovšem je, že film pořád nemá oficiálně a veřejně oznámeného a potvrzeného režiséra. První díl natočil Scott Derricskon a ten měl točit i dvojku, ostatně se podílel i na jejích přípravách. Jenže nakonec od projektu odešel kvůli klasickým „kreativním neshodám“. Kdo usedne na jeho místo se zatím neví, ale spekulace naznačují účast Sama Raimiho. Což by byla vzhledem k hororovému pojetí druhého dílu velice zajímavá volba. Jenže do této chvíle to ani Raimi, ani Marvel nepotvrdili.

Hlavní roli si opět střihne Benedict Cumberbatch, ale po jeho boku uvidíme například i Elizabeth Olsen jako Scarlet Witch. Film má být totiž nějakým způsobem provázaný s připravovaným seriálem WandaVision.

Koronavirus už Marvelu do plánů zasáhl poměrně solidně: studio muselo odložit prakticky hotovou Black Widow na neurčito a bylo nuceno pozastavit natáčení Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Jak jsou na tom Eternals, pravděpodobně už z velké části natočení, v tuto chvíli nevíme. Zatím u nich pořád platí datum premiéry na listopad letošního roku.

S premiérou Doctor Strange in the Multiverse of Madness se počítá na květen 2021. Zatím.

zdroj: Cinemart

Zdroje: Variety

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.