Bloodshot nepřesvědčil ani druhým trailerem

15. 1. 2020 10:25 - Trailery | Autor: Adam Homola

Bloodshot nepřesvědčil ani druhým trailerem Zdroj: Sony

Ze začátku to mohlo chvíli vypadat, že má Vin Diesel čuch na role. Jenže s každým dalším rokem je jasné, že se tenhle holohlavý bijec drží jen své série Rychle a zběsile, zatímco mu nic jiného moc nefunguje.

Riddick byl sice fajn, ale jeho poslední díl díru do světa neudělal. Něco podobného by se dalo říct i o xXx, které drží nad vodou jen Asie. A jakékoliv další pokusy mu moc nevychází. Ano, sice dabuje jednu postavičku ve Strážcích galaxie a v nějaké míře se objeví i v novém Avatarovi, ale filmy, které by měl Diesel sám táhnout, moc nefungují.

A fungovat nejspíš nebude ani Bloodshot. Jeho první ukázku jsme tu měli nedávno a moc nás nepřesvědčila. Teď se představuje druhý trailer a je to pořád stejná bída. Diesel tady vypadá stejně jako všude jinde, tváří se stejně a hraje víceméně stejně. Za scénář tvůrci taky Oscara asi nedostanou, a tak se nabízí otázka proč se na Bloodshot vůbec těšit.

Když budeme mít štěstí, dostaneme akční béčko z kategorie guilty pleasure. Které v Americe totálně pohoří, v Evropě něco málo vydělá a do černých čísel ho dostane až Asie. I z druhého trailer totiž působí Bloodshot přehnaně digitálně, videoherně (v tom špatném slovo smyslu), lacině, a tak nějak zbytečně. Ale kdo ví, třeba nás Diesel překvapí.

Bloodshot bude mít premiéru už v březnu.

Zdroje: tisková zpráva

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.