Začalo natáčení nové trilogie ze světa Harryho Pottera

21. 8. 2015 21:55 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Začalo natáčení nové trilogie ze světa Harryho Pottera Zdroj: Archiv

Ve studiích Warner Bros. začalo dlouho očekávané natáčení nového filmu ze světa Harryho Pottera stvořeného spisovatelkou  J. K. Rowlingovou. Zbrusu nový film nás zavede doi univerza stvořeného před lety pro příběhy kolem Harryho Pottera, ale bude se odehrávat ještě před vlastními příběhy známými z původních knih a filmů. Režie se ujal David Yates. Nový snímek má název Fantastic Beasts and Where to Find Them.

Když v roce 2011 dorazila do kina druhá část filmu Harry Potter a Relikvie smrti filmový štáb i studio se dušovali, že toto je naprostý konec. Podobnými žvásty nás krmila svého času i samotná Rwlingová, ale velmi záhy se ukázalo, že postava kouzelnického učně a svět kolem něj je solidně fungujícím dolem na dolary. Vlastní natáčení začalo 17. října ve Leavesdenských filmových ateliérech pod taktovkou Davida Yatese. Ten stojí za posledními čtyřmi filmy ze série Harry Potter, má tedy s tématem velké zkušenosti.

Fantastic Zdroj: Archiv

V hlavních rolích potkáme herce jako Katherine Waterstonovou, Dana Foglera, Ezru Millera a v roli vypravěče se objeví Colin Farrell. Premiéra je naplánována na 18. listopadu 2016. Na roky 2017 a 2018 pak studio Warner Bros. počítá s dalšími dvěma díly.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel představuje první teaser a plakát na Rychle a zběsile 9

Vin Diesel představuje první teaser a plakát na Rychle a zběsile 9

29. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Série Rychle a zběsile vydělává příliš velké peníze na to, aby s tím tvůrci sekli. A tak se již letos dočkáme devátého dílu, tentokrát pochopitelně bez Paula Walkera (pokud ho tedy tvůrci neoživí přes počítač), ale zase s Vinem Dieselem v hlavní roli.
Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.