V komedii Logan Lucky se o krádež pokusí tři paka v čele s Craigem

29. 5. 2017 15:22 - Novinky | Autor: Adam Homola

V komedii Logan Lucky se o krádež pokusí tři paka v čele s Craigem Zdroj: Archiv

Daniela Craiga chceme vidět spíše ještě jednou jako Jamese Bonda, ale po shlédnutí traileru na Logan Lucky se nebudeme zlobit ani za tuhle nečekanou roli. Craig tady v podstatě debutuje jako blázen – komik, který s hutným přízvukem nešetří a vůbec se chová tak, jak ho z plátna kin neznáme.

Což je jedině dobře, protože mu očividně tahle role sedla a dost si ji užívá. Logan Lucky bude příběhem dvou bratrů Loganových, kteří se rozhodli ukrást spoustu peněz. Nevybrali si banku, ale sázky na závodech.

Jenže ani jeden z bratrů není zrovna nejchytřejší, a navíc se jim lepí smůla na paty. Proto si vyhlédnou Craiga, jehož postava se jmenuje Joe Bang a hodlají ho dostat z vězní. To se jim očividně podaří a pak následuje samotná loupež. Jenže pan Bang taky není zrovna Einstein, a tak bude o zábavu postaráno.

Logan Lucky bude primárně komedií s nádechem akce a jednoho velkého pokusu o krádež. S tímhle má režisér Steven Soderbergh velké zkušenosti, ostatně natočil všechny tři Dannyho parťáky a produkuje i jejich chystanou ženskou verzi Ocean’s Eight. Na svědomí má také úspěšnou komedii Bez kalhot, nebo třeba skvělý Traffic.

Vedle zmíněného Daniela Craiga se Logan Lucky objeví také Adam Driver (Star Wars: Síla se probouzí, Star Wars: Poslední z Jediů), Channing Tatum (Bez kalhot, Bez kalhot XXL, 21 Jump Street, Útok na Bílý dům, G.I. Joe 2: Odveta), Katherine Waterson (Vetřelec: Covenant), Katie Holmes (Batman začíná), Hilary Swank (Million Dollar Baby, Kluci nepláčou, Insomnia), Seth MacFarlane (Méďa, Méďa 2, Griffinovi) a další.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.