V komedii Logan Lucky se o krádež pokusí tři paka v čele s Craigem

29. 5. 2017 - 15:22 | Novinky | Adam Homola

V komedii Logan Lucky se o krádež pokusí tři paka v čele s Craigem zdroj: tisková zpráva

Daniela Craiga chceme vidět spíše ještě jednou jako Jamese Bonda, ale po shlédnutí traileru na Logan Lucky se nebudeme zlobit ani za tuhle nečekanou roli. Craig tady v podstatě debutuje jako blázen – komik, který s hutným přízvukem nešetří a vůbec se chová tak, jak ho z plátna kin neznáme.

Což je jedině dobře, protože mu očividně tahle role sedla a dost si ji užívá. Logan Lucky bude příběhem dvou bratrů Loganových, kteří se rozhodli ukrást spoustu peněz. Nevybrali si banku, ale sázky na závodech.

Jenže ani jeden z bratrů není zrovna nejchytřejší, a navíc se jim lepí smůla na paty. Proto si vyhlédnou Craiga, jehož postava se jmenuje Joe Bang a hodlají ho dostat z vězní. To se jim očividně podaří a pak následuje samotná loupež. Jenže pan Bang taky není zrovna Einstein, a tak bude o zábavu postaráno.

zdroj: Archiv

Logan Lucky bude primárně komedií s nádechem akce a jednoho velkého pokusu o krádež. S tímhle má režisér Steven Soderbergh velké zkušenosti, ostatně natočil všechny tři Dannyho parťáky a produkuje i jejich chystanou ženskou verzi Ocean’s Eight. Na svědomí má také úspěšnou komedii Bez kalhot, nebo třeba skvělý Traffic.

Vedle zmíněného Daniela Craiga se Logan Lucky objeví také Adam Driver (Star Wars: Síla se probouzí, Star Wars: Poslední z Jediů), Channing Tatum (Bez kalhot, Bez kalhot XXL, 21 Jump Street, Útok na Bílý dům, G.I. Joe 2: Odveta), Katherine Waterson (Vetřelec: Covenant), Katie Holmes (Batman začíná), Hilary Swank (Million Dollar Baby, Kluci nepláčou, Insomnia), Seth MacFarlane (Méďa, Méďa 2, Griffinovi) a další.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.